Proč si vybrat mé svatební video?Zaznamenám veškeré důležité momenty Vašeho dne ve špičkové kvalitě. Každá svatba je unikátní a nemusí se nutně jednat o klišé typu zpomalené záběry na dojemnou hudbu. Svatba může být i plná vtipu a legrace, vždy záleží na Vás. 

Dokážu se napojit na Vaši energii a i díky předsvatební schůzce, na které si upřesníme podrobnosti, odhadnu styl a atmosféru, jaká by ze svatebního videa měla po shlédnutí vyzařovat. Zatím jsem měl vždy 100% spokojenost svých klientů a v případě, že bychom se náhodou v něčem nepochopili, neváhám video upravit podle Vašich představ.

Na svatbě se pohybuji nenápadně, ale zároveň jsem vždy u těch nejdůležitějších chvil a připraven s čímkoliv poradit při náhlé změně situace (počasí, časový tlak atd.)

Novinka pro rok 2024! Ke svatebnímu videu v balíčcích Standart a Premium dostanete navíc i vertikální reel pro sociální sítě!

Svatební video-balíčky

Pozor! na květen a červen 2024 platí -30% last minute akční cena:

Mini 

8 hodin natáčení, výstup: 3-5 min klip

18 000 Kč (Akční cena: 12 600 Kč)

Standart  

10 hodin natáčení, záběry z dronu,

výstup 4-6 min klip + krátké reels pro IG

                                           21 000 Kč (Akční cena: 14 700)

Premium

12 hodin natáčení, záběry z dronu, 

výstup 5-7 min klip + reels pro IG

po domluvě možnost 20-25 min dokumentu

25 000 (Akční cena: 17 500)

Služby navíc

Každá další hodina natáčení navíc - 1000Kč

domluvou

Rezervace termínu:

Pro rezervaci termínu je třeba uhradit nevratnou zálohu 4000Kč, o kterou se Vám následně sníží finální cena videa. Po připsání zálohy na účet Váš termín rezervuji a počítám s ním na 100%. Pro rezervaci termínu, či jakýkoliv dotaz, můžete vyplnit následující formulář, obratem se ozvu zpět: 

Otázky a odpovědi

1. Jak probíhá tvorba svatebního filmu?

Po zaplacení zálohy si s Vámi domluvím předsvatební schůzku, na které si upřesníme podrobnosti o samotné svatbě i Vaši představu o mé práci. V této fázi mohu klidně dát tipy, pokud si s něčím ještě nevíte rady. V samotný den svatby se snažím být co nejvíce nenápadný, ale i organizovaný, abych zachytil vše podstatné v nejvyšší možné kvalitě. Po svatbě vám zhruba do 2 týdnů pošlu náhled prvního střihu, ve kterém ještě můžeme zapracovat detaily, než video zfinalizuji. Finální video dodávám nejpozději do měsíce po svatbě, většinou však po 2-3 týdnech.

2. Mám zvolený pouze balíček Mini, ale chtěli bychom i záznam z obřadu

To samozřejmě není problém, vše je o domluvě. Je však třeba si tyto informace vyjasnit už před svatbou, abych na to mohl připravit adekvátní techniku. Záznam bohužel nemohu sestříhat, pokud nenatáčím konstantně.

3. Co když nám v průběhu dne zkazí plány počasí?

Ani s tím si nemusíte lámat hlavu, každá situace má své kouzlo. Součástí práce svatebního kameramana je umět se přizpůsobit na jakékoliv podmínky a pohotově přijít s řešením daného problému. Pokud nám například nevyjde hezký západ slunce, vždy je v okolí spousta jiných možností pro natočení pěkných záběrů :)

Chcete také mít parádní vzpomínku ze svatby?  Pak neváhejte a zarezervujte si svůj termín včas! :)